Jdi na obsah Jdi na menu
 


Běhání s běžkaři

15. 2. 2010

Dlouho jsem sem nic moc nepsala, ono se fakt toho teď v zimě moc neděje...všude je spousta sněhu, takže každé venčení se brodím ve sněhu a domů příjdu v podobě sněhové koule. O víkendech občas jezdíme s paničkou za rodičovstvem a stejně tomu bylo i uplynulý víkend. V sobotu jsme s paničkou vyrazily navíc i na chaloupku k mé velké radosti. Ještě v sobotu jsme stihly kratší prochajdu, ale hlavní zimní zábava přišla v neděli. To na chatu dorazila i paničky maminka a přes poledne byl na plánu výlet na běžkách. Já bych normálně zůstala doma, ale musela bych být na chatě sama a na to nejsem moc zvyklá, tak bych tam mohla něco likvidovat, tak se panička rozhodla, že půjdu taky. Měla jsem z této nové skutečnosti obrovskou radost a když se panička i mamka připravovaly, nadšeně jsem běhala kolem a vesele poskakovala.

Obrazek


Když dámy nazuly běžky, nejprve jsem běžela s náskokem o kus před nima a občas se pokoušela o nějaký úprk za zvěří, ale za prvé bylo moc sněhu a málo času na nějaké větší prchání. Takže jsem celý výlet byla hodná holka a nikam neprchala.

Obrazek


Musím říct, že asi po hodince jsem také začala šetřit síly, protože přece jen to běhání ve sněhu mě unavuje víc než normální běh, ale celkem asi dvouhodinový běh jsem nakonec zvládla celkem v pohodě a musím říct, že se mi to moc líbilo. I když jak jsem přišla domů, tak jsem se natáhla na gauči a celkem trvdě usnula. Přece se na mně nějaká únava projevila :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář