Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minivýlet na Ovčí vrch

6. 8. 2009
Poslední dobou nic moc extra s paničkou nepodnikáme... Ona chodí pořád do práce, takže až na pár návštěv u rodičů na chatě a pár návštěv babičky od Míry se nic moc neděje. Vždycky se akorát chodím vyvečit na louku, kterou máme kousek od baráku, což si užívám, protože vždycky začnu lovit myšky...někdy se do toho tak zažeru, že se úplně zapomenu a panička už je dost netrpělivá, tak mi skoro uteče, nebo se mi jde někam nedaleko schovat. Já ale vím, že by mě tam nenechala, takže se rychle rozeběhnu a za chvilku ji najdu. Pche, takové finty na mě zkoušet, že se nestydí... Někdy, když je hezky, tak jdem k nedalekému rybníčku a tam vždycky chvilku posedíme a jde se zpátky. Taky mám za sebou další své psicí hárácí období, no co Vám mám povídat, zajímal mě každý pejsek, který se jen mihl kolem, ale zas z toho nic nebylo...
Dneska byl krásný den a tak se panička rozhodla, že všichni vyrazíme na takový menší výlet na Ovčí vrch, kopeček nacházející se asi 6 km od Bezdružic, na jehož vrcholku se nachází kaplička (právě v rekonstrukci) a pomník.

Obrazek

Vyjeli jsme hned jak se panička vrátila z práce, nutno podotknout, že jejím služebním autíčkem. Dorazili jsme pod kopec, kde jsme nechali auto a šlo se nahoru. Výstup to nebyl dlouhý, ale i tak jsem se při něm lehce zadýchala, protože bylo poměrně teplo. Na vrcholku jsme se trochu porozhlédli a udělali pár fotek.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Tak doufám, že bude jen víc aspoň takových menších výletů (větší by byl samozřejmě lepší, ale je to lepší než nic...).

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář