Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příchod zimy a blížící se Vánoce

20. 12. 2009
Minulý týden i sem k nám na západ dorazila ta pravá zima, začalo sněžit, sněžilo dlouho a hodně a pak začalo i dost mrznout. Ze sněhové nadílky mám jako každý rok velikou radost a venku lítám, ryju čumákem ve sněhu, štěkám na paničku, aby se se mnou honila a užívám si toho, že je všude bílo. A taky se snažím tím lítáním zahřát..to víte nějakých mínus patnáct i víc, co tady bylo, to už je na mě fakt moc zima. Panička mi v těhle mrazech občas dává ven kabátek s teplým kožíškem, prý abych neprochladla na záda. Jediné, co mi na tom sněhu vadí je, že se mi dělají na pacičkách takové ledové zmrazky a já pak nemůžu pořádně běhat. Jinak je to fajn, sice taková zima by být nemusela, ale sníh by mohl nějakou dobu vydržet.

Obrazek


Obrazek


No a s příchodem zimy se samozřejmě blíží i Vánoce, já to každoročně zaznamenám zejména při pečení cukroví, protože to všude krásně voní a samozřejmě dostanu vždycky i trochu ochutnat. Navíc panička si jeden víkend vyhradí čas, doma udělá veliký úklid a vánoční výzdobu...a když je vše hotovo, tak už se jen můžem těšit, co nám přinese Ježíšek pod stromeček...na to jsem fakt zvědavá, tajně doufám, že to bude zase nějaká ňamka.


Obrazek


Obrazek


Závěrem bych Vám všem chtěla popřát klidné prožití svátků vánočních, hodně dárečků pod stromečkem, bezproblémové přežití Silvestrovských oslav a do nového roku, hodně zdraví, elánu a hodných paníčků!!!


O něco více zimních fotek si můžete prohlédnout na:

http://terezkamus.rajce.net/Zima

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář