Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce

24. 12. 2008
Dnešek byl velmi zvláštní den. Už od rána všichni tady doma pracovali, panička s maminkou stály v kuchyni a pořád něco kuchtily, takže jsem občas dostala to, co k mému velikému nadšení spadlo na zem - kus salámu, mrkve, celeru - všechno papám. To, že se blíží Vánoce jsem zaznamenala už o víkendu, to se u nás totiž objevil vánoční stromeček, který stejně jako každoročně víceméně ignoruji. Dneska jsem musela akorát opět protrpět koupání a česání, protože panička zastává názor, že když už se dělá velký úklid, tak že do tohoto úklidu musí zahrnout i mě a to tak, že mě vykoupe, učeše a udělá ze mě podle ní krásného, čistého a voňavého pejska. No bylo to hrozný, chvilku jsem se snažila utéct, ale nakonec jsem to přežila a těšila se na večer. Kolem sedmé hodiny večer se všichni sešli u stolu - panička, její rodiče a její brácha. Já, jako právoplatný člen rodiny jsem byla ke stolu také přizvána, i když pod podmínkou, že budu hodná a budu se chovat slušně, což jsem skutěčně splnila.

Obrazek


Když se všichni nadlábli, šlo se ježit a nadělovat, to už jsem začínala být nervózní, protože ve mě každá nezvyklá událost budí trochu strach, ale nakonec se všichni i se mnou usadili kolem stromku a přišlo na řadu rozdávání dárků.

Obrazek


Musím říct, že jsme museli být všichni hrozně hodní, protože jsme všichni dostali plno dárečků...já jsem dostala psí pivo, velikou psí klobásu a uzené prasečí ucho.

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Bylo to moc mňam, od každého svého dárku jsem dostala aspoň kousek ochutnat a moc jsem si to užila. Když bylo po všem, rozvalila jsem se v obýváku na gauč a spokojeně jsem usnula. Zdály se mi samé krásné vánoční sny....

Na závěr Vám všem chci popřát klidné prožití vánočních svátků, bezvadného Silvestra pokud možno bez rachejtlí a dělobuchů, protože z těch aspoň já mám každý rok hrozný strach a do nového roku hodně zdravíčka, vitality, hodných páníčků a hromadu psí lásky...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář