Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet kolem Hudlic

1. 3. 2009
Poslední únorový den ráno jsme s paničkou vstávali poměrně brzy. Bylo to podezřelé vzhledem k tomu, že byla sobota a to většinou vyspáváme dlouho. Ale panička už před tím povídala něco o tom, že pojedeme na výlet. Mně se ráno sice moc vstávat nechtělo, takže jsem ještě celkem dlouho ležela v pelíšku, i když panička už pobíhala po bytě a balila všechny možné věci s sebou. To víte, mně se tohle netýká...já žádné přípravy nepotřebuji - k odchodu jsem připravená vždy během pár vteřin.
Pak jsme se naložili do auta a jeli jsme k Lence s Balůem. Když jsme dorazili, Balů náš příjezd hned hlasitě komentoval a chtěl se s námi rychle a hlavně zblízka přivítat, což mělo za následek to, že jsme byli s paničkou od bahna ještě dřív, než jsme vůbec vyrazili na samotný výlet. Lenka s Balůem už také byli připravení, takže jsme všichni mohli vyrazit. Nejdřív jsme šli čekat na zastávku, kde jsme měli nabrat první várku kamarádů - Monču a spol., kteří ale nakonec nedorazili, protože si spletli zastávku, takže Lenka pro ně ještě jela autem, zatímco já s paničkou, která byla navíc ještě tažena Balůem a náš nový kamarád Max jsme se vypravili na místo srazu - k fotbalovému hřišti. Když jsme tam dorazili, většina výletníků už tam čekala. Byla jsem nadšená kolik známých psích kamarádů s námi půjde. Chvilku jsme ještě čekali, až dorazí i poslední opozdilci a mohlo se vyrazit. Všichni psi jsme svými páníčky byli vypuštěni a mohlo začít veliké seznamování, očmuchávání a utíkání. Během chvíle byli všichni pejsci od bahna, včetně mně. Navíc já jsem si ani nevím čím vysloužila lásku našeho nového kamaráda Maxe, který mi samou láskou oslintal záda a celou procházku mě věrně pronásledoval, čímž mi teda už pak poněkud lezl na nervy. Zkusila jsem se po něm párkrát ohnat, při té příležitosti jsem i kousla paničku do nohy, ale nic nepomohlo, tak jsem se s tím smířila.

Obrazek

Obrazek

Výlet celkově byl moc fajn, my pejsci jsme se pořádně proběhli a zadováděli si s kamarády, což máme moc rádi. Já jsem se dokonce párkrát i pokusila o útěk, ale bohužel jsem vždycky byla paničkou rychle odhalena a tak mi v tom bylo zabráněno. Na konci procházky byli všichni mokří nebo od bahna. Já jsem byla prý mimořádně ošklivá, ale jak si mám asi zachovat čistý a krásný kožíšek, když mi někdo pořád slintal na záda (že Maxi a Balů? :-))

Obrazek

No každopádně si myslím, že se výlet povedl. Celá trasa byla dlouhá necelých 10 km. Ale vzhledem k poměrně náročnému terénu a hlavně povrchu cest jsme byli všichni dost utahaní a nejvíc naši páníčci.

Obrazek


Cestou zpátky jsme se naskládali k Lence do auta ve složení - Lenka, Balů, já, moje panička, Monča, Arwen, Ashley a dva mončiný bráchové. Bylo to úplně super.

Horší bylo, že když jsme dorazili k Lence, tak já jsem putovala rovnou do vany a panička ze mně poměrně dlouhou chvilku smývala bahno. Ale přežila jsem to a pak jsme celý zbytek odpoledne trávili u Lenky s Balůem. Paničky údajně dělaly něco do školy a my s Balůem tak různě polehávali. Musím se pochlubit tím, že jsem Balůovi zabrala jeho pelech a nechtěla jsem ho do něj pustit - promiň Balů, ale přece jen jsem dáma už né nejmladší a potřebuju  mít své pohodlí. Navečer jsme s paničkou vyrazili zpátky domů, kde jsem opět padla a spinkala jak když mě do vody hodí.

Už teď se těším na nějakou další podobnou akci.

P.S.: Fotky od mojí paničky a pár od Leni najdete zde:

http://lentilka09.rajce.idnes.cz/Psi_prochazka_Krusna_hora_28.02.2009/ 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář