Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se mi bydlí opět v Praze

17. 3. 2011

Jak všichni víte, před necelými dvěma roky jsme se s paničkou obě stěhovali do maličkého města jménem Bezdružice na západě Čech..žilo se mi tam krásně, protože v přírodě je mi přece jen o něco lépe než ve víru velkoměsta, nicméně, občas nic netrvá věčně a tak se budeme stěhovat zpátky do Prahy, teda stěhujeme se po částech :-)

Já už nyní bydlím zpět v Praze a na starosti mě mají paničky rodiče, kteří jsou rádi, že si mě zase pořádně užijí, protože když jsem bydlela v Bezdružicích, tak mě vídali jen občas o víkendech. Já jsem doma hodná holka, jen občas malinko zazlobím, ale nic velkého :-) Jsem zpět v původním domově spokojená, jen se mi stýská po paničce, která za mnou zatím jezdí jen na víkendy... ale něco jsem zaslechla, že už to nebude dlouho trvat a budeme zase pořád spolu. Já zatím musím vždycky venku hlídat každé auto, které blízko mě zastaví, co kdyby náhodou jím panička přijela :-)

Každopádně víkendy jsou bezva, panička vždycky přijede v pátek večer a jsme spolu pak celou dobu až do neděle. Minulý týden jsme byli společně v Zoo, což se mi moc líbilo a zároveň mě to slušně unavilo :-) Také docela často chodíme na dlouhé prochajdy na Vyšehrad, kde se mi také moc líbí.

 

dsc07729.jpg

 

Akorát vždycky v neděli večer vím, že panička zase odjede a nevezme mě s sebou, tak to jsem moc smutná, házím na paničku své nejsmutnější psí oči a zkouším, jestli by mě přece jen nevzala s sebou, ale zatím se mi toho nepovedlo dosáhnout...uvidíme časem, nebo možná už to nebude třeba, protože panička nebude odjíždět ode mě pryč...na to se moc těším, tak se necháme překvapit, jak to všechno bude :-).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář